ZAJĘCIA SPORTOWE DLA DZIECI

zajęcia sportowe dla dzieci

ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE DLA DZIECI

SOCATOTS to największa na świecie sieć szkółek piłkarskich oferujących zajęcia sportowe i ogólnorozwojowe dla dzieci. Nasze zajęcia przeznaczone są maluchów od 6 miesiąca do 5 roku życia. To nie tylko zajęcia sportowe, to również nauka cyfr, kolorów, części ciała i czas spędzony przez dzieci z rodzicami i rówieśnikami. Ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci, pod okiem wykwalifikowanych trenerów, to klucz do ich prawidłowego rozwoju w przyszłości.

WIĘCEJ NIŻ PIŁKA NOŻNA DLA DZIECI

Podstawowym celem SOCATOS jest stworzenie dzieciom idealnych warunków do rozwoju sprawności fizycznej oraz wielopłaszczyznowe ćwiczenie umysłu. Program został tak zaprojektowany, aby poprzez zajęcia sportowe dla dzieci nie tylko wyrabiał cechy motoryczne, ale także wspierał poczucie własnej wartości i pewności siebie. Nasze zajęcia to więcej niż piłka nożna dla dzieci. Dzięki nim dziecko rozwija także swoją wytrwałość, koncentrację, pamięć i ogólne zdolności poznawcze. Zajęcia ruchowe dla dzieci prowadzone razem z rodzicami, wzmacniają pozytywne cechy osobowości najmłodszych.

DLACZEGO ZAJĘCIA SPORTOWE DLA DZIECI?

Misją Socatots jest dążenie do angażowania coraz większej liczby dzieci w zajęcia sportowe jako głównego narzędzia ich rozwoju. Uczymy bardzo małe dzieci podstawowych schematów ruchowych, równowagi oraz koordynacji. Integralną częścią zajęć sportowych dla dzieci jest edukacji w zakresie liczb, alfabetu, kolorów oraz rozwoju społecznego. Uczymy dzieci bycia lepszymi ludźmi i lepszymi sportowcami.

KORZYŚCI

zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci

ZAJĘCIA OGÓLNOROZWOJOWE

Poprzez zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci wspieramy harmonijny rozwój fizyczny, społeczny i kulturalny. Ćwiczymy zawsze pod okiem doświadczonych trenerów.

zajęcia sportowe dla dzieci

ZAJĘCIA SPORTOWE

Uczymy dzieci aktywnego spędzania czasu wolnego. Pokazujemy jak trenować bezpiecznie i jak być aktywnym dzięki regularnym zajęciom sportowym dla dzieci.

piłka nożna dla dzieci

KONTAKT Z RÓWIEŚNIKAMI

Dzięki zajęciom sportowym dla dzieci realizowanym w grupie, rozwijamy umiejętność współpracy w zespole i uczymy kreatywnego rozwiązywania problemów.

zajęcia dla maluchów

CZAS DLA DZIECKA

Mamy wyjątkową ofertę zajęć dla maluchów razem z rodzicami. Czas spędzony wspólnie na zajęciach sportowych to bezcenne chwile i świetna zabawa.

zajęcia dla maluchów zabawa

ZABAWA I NAUKA

Dzięki zajęciom ogólnorozwojowym dzieci uczą się systematyczności, dobrej organizacji i zdrowej dyscypliny. Nauka przez zabawę to doskonały sposób na zdobywanie tych umiejętności.

zajęcia dla maluchów z rodzicami

ZAJĘCIA Z RODZICAMI DLA DZIECI

Zajęcia sportowe dla maluchów i rodziców zacieśniają więzi emocjonalne, zwiększają pewność siebie u dzieci i podnoszą ich samoocenę. To także radość ze spędzania czasu razem z rodzicami.

indywidualne zajęcia piłkarskie dla dzieci

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Zajęcia piłkarskie dla dzieci to wspólna radość z każdego sukcesu i nauka radzenia sobie z niepowodzeniam. W ten sposób wzmacniamy poczucie wartości każdego dziecka.

piłka nożna dla dzieci

ZAJĘCIA Z PIŁKĄ DLA DZIECI

Piłka nożna dla dzieci to także nauka zasady fair play i szaucunku. Uczyczy zarówno chłopców, jak i dziewczynki we wszystkich naszych szkółkach piłkarskich.

“Przyszłość należy do tych, którzy wierzą w piękno swoich marzeń.”

[ Eleanor Roosevelt ]

OPINIE EKSPERTÓW I RODZICÓW

praktyczna szkółka piłkarska dla maluchów

Rozwój w pierwszych latach życia dziecka jest nierozerwalnie związany z doskonaleniem ciała. Uważam zatem, iż kluczowe jest, abyśmy jako rodzice stwarzali warunki do pełnego i prawidłowego rozwoju fizycznego już od najmłodszych lat. Dlatego polecam Socatots - wartościowe zajęcia dla najmłodszych i rodzica.

DOROTA ZAWADZKA,
Psycholog Rozwoju Człowieka

uczęszczaj na zajęcia z rodzicami dla dzieci

Rozwój fizyczny i motoryczny dziecka, jest tak samo ważny, jak wzrastanie, dojrzewanie, rozwój psychiczny i społeczny. Aktywność ruchowa zmniejsza częstość zaburzeń układu ruchu, otyłości, infekcji układu oddechowego. Zajęcia, które proponuje Socatots, zapewniają naszym pociechom zabawę, kontakty z rówieśnikami, poprawienie i nabycie nowych umiejętności.

AGNIESZKA SAWICKA,
Lekarz Pediatra

dla Twoich dzieci ogólnorozwojowe zajęcia są bardzo potrzebne

Michał bardzo lubi chodzić na zajęcia, ponieważ są one urozmaicone pod względem treningowym a do tego panuje bardzo miła atmosfera. Muszę przyznać, że jako trener piłki nożnej chciałem bardzo starannie wybrać szkółkę piłkarską dla swojego syna ponieważ wiem , że młodego adepta sztuki piłkarskiej należy odpowiednio poprowadzić od najmłodszych lat a to właśnie gwarantuje szkółka SOCATOTS.

MACIEJ KARABASZ,
Trener Piłki Nożnej, syn Michał

pokaż czy potrafisz zapisać dziecko do szkółki piłkarskiej

Zajęcia prowadzone są w sposób zabawowy przy czym dziecko rozwija zarówno swoje zdolności fizyczne jak i intelektualne. Uczy się systematyczności, reaguje na polecenia itd. Kacper uczęszcza na zajęcia 3 miesiąc i nie ma możliwości żeby tydzień odbył bez treningu. Zauważyłem jak bardzo to go pochłonęło, widać jego rozwój, złapał większą odporność na choroby.

LESZEK SZCZYGIELSKI,
Piłkarz, syn Kacper

dziecięce marzenia spełni szkółka piłkarska

Jest dużo aktywności ruchowej, ale są też piosenki, a przy okazji nauka kolorów czy cyferek. Jasio jest akurat prawdziwym piłkarzem, więc z dumą pokazuje, jak odbija piłkę podbiciem :) Świetnym pomysłem jest trening razem z rodzicem – daje to dziecku prawdziwe poczucie bezpieczeństwa i pozwala wzmacniać relację rodzic – dziecko. Jest to świetna okazja do chwalenia dziecka za jego postępy i sukcesy.

ANNA SAWA,
mama Jasia, założycielka Bazgroszyt.pl

z rodzicem lub bez rodziców i tak zajęcia są ogólnorozwojowe

Nasz synek nie może się doczekać kolejnych zajęć! Na co dzień jest bardzo energiczny, dlatego tym bardziej cieszy nas i jego cotygodniowe spotkanie na zajęciach. Widzimy też, jak w trakcie zajęć rośnie jego pewność siebie, o ile lepiej czuje się w przedszkolu.

GRZEGORZ,
synek Sebastian

ZAPISZ SIĘ NA ZAJĘCIA

Jak zapisać się na zajęcia sportowe dla dzieci?
To proste, jak raz, dwa, trzy :-)

 
 
nie ma takich szkółek piłkarskich Wypełnij formularz rejestracyjny, a my nawiążemy kontakt z Tobą i umówimy na darmowe zajęcia prezentacyjne
 
 
uczęsczaj zajęciach z dziećmi rozwój ogólny Przyjdź ze swoim dzieckiem na umówiony termin i weź pełen udział w zajęciach sportowych dla dzieci
 
 
wszystkie dzieci z rodzicami chodzą na zajęcia ogólnorozwojowe bez przerwy Podejmij decyzję o rozpoczęciu przygody z SOCATOTS!
bezpłatne zajęcia ogólnorozwojowe dla dzieci

NASZE WARTOŚCI

  1. 1. Socatots jest unikatowe i zostało stworzone aby stanowić znaczną różnicę w sposobie rozwoju i edukacji młodych ludzi, rozszerzając granice tego, co uważamy za normalne czy wręcz tego, co uważamy za możliwe. Robimy to przez zabawę, w akceptującym i bezpiecznym środowisku.
  2. 2. Głównym celem programu Socatots jest zaangażowanie jak największej liczby dzieci z rodzinami na jak największym terenie, gdyż głęboko wierzymy iż będzie to miało pozytywny wpływ na tak kluczowe obszary jak edukacja, zdrowie czy sport.
  3. 3. Socatots jest oddane pomocy wszystkim zaangażowanym w edukację dzieci, aby zaoferować najlepsze możliwości dla ich rozwoju.
  4. 4. Socatots zawsze traktuje dobro i bezpieczeństwo dzieci jako najwyższy priorytet.
perfekcyjne zajęcia z rodzicami dla dzieci