Zajęcia sportowe dla dzieci

Więcej niż piłka nożna dla dzieci
zajecia-ogolnorozwojowe-dla-malych-dzieci

Zajęcia ogólnorozwojowe
dla maluszków do 1 roku życia

Nasze zajęcia dla dzieci, które jeszcze nie potrafią chodzić, pomagają w rozwijaniu koordynacji i uczą poprawnych schematów ruchowych. Dzięki łatwym ćwiczeniom ruchowym dla dzieci rozwijamy naukę siadania i równowagę. Głównym celem zajęć ruchowych dla najmłodszych dzieci nie jest piłka nożna. Nauka w tej grupie skupia się na prawidłowym rozwoju dzieci w obszarze społecznym, osobowości, komunikacji, podstaw liczenia, mowy, jak również świadomości własnego ciała.

zajecia-sportowe-dla-dzieci

Zajęcia sportowe
dla dzieci od 1 do 3 lat

W tej grupie wiekowej dzięki zajęciom sportowym dla dzieci rozwijamy zdolności fizyczne, koordynację, równowagę i zręczność. W oparciu o umiejętności posługiwania się piłką nożną, nabyte na pierwszym etapie SOCATOTS, dzieci uczą się piłkarskich umiejętności. Wykorzystują rozwiniętą wcześniej równowagę i odkrywają nowe sposoby panowania nad piłką. W ten sposób podczas zajęć ruchowych z piłką nożną, dzieci zwiększają kontrolę swojego ciała. Zajęcia sportowe SOCATOTS to także czas spędzony na budowaniu więzi i zaufania pomiędzy rodzicami i dziećmi. To jeden z najistotniejszych elementów naszych ogólnorozwojowych zajęć dla dzieci.

socatots-zajecia-pilkarskie-dla-dzieci

Zajęcia piłkarskie
dla dzieci od 3 do 5 lat

Zajęcia z piłką nożną dla dzieci w tej grupie wiekowej bazują na rozwoju naturalnej koordynacji ruchowej i zainteresowania piłką w tym wieku. Dzieci uczą się wykonywać trudniejsze polecenia, wyrabiają w sobie dobre nawyki tj. trzymanie głowy w górze podczas pracy z piłką, co pozwala im widzieć to co dzieje się dookoła przy jednoczesnej kontroli piłki.

Piłka nożna dla dzieci w tym wieku to przede wszystkim proste ćwiczenia polegające na kontrolowaniu futbolówki oraz początki żonglowania. Dzieci nadal pracują z rodzicami lub opiekunami, jednak współpracują też w małych grupach z rówieśnikami w ramach zajęć sportowych dla dzieci.

Poznaj opinie o sportowych zajęciach dla dzieci SOCATOTS

opinie-zajecia-sportowe-dla-dzieci-Zawadzka

Rozwój w pierwszych latach życia dziecka jest nierozerwalnie związany z doskonaleniem ciała. Uważam zatem, że kluczowe jest, abyśmy jako rodzice stwarzali warunki do pełnego i prawidłowego rozwoju fizycznego naszych dzieci już od najmłodszych lat. Dlatego polecam SOCATOTS - wartościowe zajęcia dla dzieci i rodziców.

Dorota Zawadzka

psycholog rozwoju człowieka

opinie-zajecia-sportowe-dla-dzieci-Sawicka

Rozwój fizyczny i motoryczny dziecka, jest tak samo ważny, jak wzrastanie, dojrzewanie, rozwój psychiczny i społeczny. Aktywność ruchowa zmniejsza częstość zaburzeń układu ruchu, otyłości, infekcji układu oddechowego. Ogólnorozwojowe zajęcia SOCATOTS uczą nasze dzieci prawidłowych wzorców oraz zapewniają naszym dzieciom zabawę, kontakty z rówieśnikami, poprawienie i nabycie nowych umiejętności.

Agnieszka Sawicka

lekarz pediatra

opinie-zajecia-sportowe-dla-dzieci-Sawa

Jest dużo aktywności ruchowej, ale są też piosenki, a przy okazji nauka kolorów czy cyferek. Jasio jest akurat prawdziwym piłkarzem, więc z dumą pokazuje, jak odbija piłkę podbiciem 🙂 Świetnym pomysłem są zajęcia razem z rodzicem – daje to dziecku prawdziwe poczucie bezpieczeństwa i pozwala wzmacniać relację rodzic – dziecko. Jest to świetna okazja do chwalenia dziecka za jego postępy i sukcesy.

Anna Sawa

mama Jasia, założycielka Bazgroszyt.pl

opinie-zajecia-sportowe-dla-dzieci-Karabasz

Michał bardzo lubi chodzić na zajęcia, ponieważ są one urozmaicone pod względem treningowym, a do tego panuje bardzo miła atmosfera. Muszę przyznać, że jako trener piłki nożnej chciałem bardzo starannie wybrać szkołę piłkarską dla swojego syna ponieważ wiem, że młodego adepta sztuki piłkarskiej należy odpowiednio poprowadzić od najmłodszych lat a to właśnie gwarantuje szkoła SOCATOTS.

Maciej Karabasz

trener piłki nożnej, tata Michała

Zajęcia sportowe dla dzieci - Socatots

Piłkarskie maluszki

SOCATOTS to największa na świecie sieć szkółek piłkarskich dla dzieci oferujących zajęcia ogólnorozwojowe. Prowadzimy zajęcia dla maluchów od 6 miesiąca do 5 roku życia. Nasze spotkania to nie tylko piłka nożna dla dzieci, ale przede wszystkim zajęcia sportowe razem z rodzicami.