Socatots Warszawa-Ursynów

Sportowe zajęcia inspirowane piłką nożną dla dzieci w wieku 1-6 lat z aktywnym udziałem rodzica na Ursynowie!

Piłkarskie maluszki

Socatots to wyjątkowe zajęcia, które łączą w sobie ćwiczenia sportowe, zabawę i wspólny czas spędzony z rodzicem. Dzięki SOCATOTS dziecko rozwija swoje zdolności motoryczne i jednocześnie ćwiczy także swoją wytrwałość, koncentrację, pamięć i ogólne zdolności poznawcze. Na Ursynowie zajęcia Socatots prowadzimy w środy i w soboty w dwóch lokalizacjach: ul. Pala Telekiego 8 oraz na Lokajskiego 3. Dołącz do piłkarskich maluszków na Ursynowie!

Poznaj opinie o sportowych zajęciach dla dzieci SOCATOTS na Ursynowie!

opinie-zajecia-sportowe-dla-dzieci-Zawadzka

Rozwój w pierwszych latach życia dziecka jest nierozerwalnie związany z doskonaleniem ciała. Uważam zatem, że kluczowe jest, abyśmy jako rodzice stwarzali warunki do pełnego i prawidłowego rozwoju fizycznego naszych dzieci już od najmłodszych lat. Dlatego polecam SOCATOTS Warszawa-Ursynów wartościowe zajęcia dla dzieci i rodziców.

Dorota Zawadzka

psycholog rozwoju człowieka

opinie-zajecia-sportowe-dla-dzieci-Sawicka

Rozwój fizyczny i motoryczny dziecka, jest tak samo ważny, jak wzrastanie, dojrzewanie, rozwój psychiczny i społeczny. Aktywność ruchowa zmniejsza częstość zaburzeń układu ruchu, otyłości, infekcji układu oddechowego. Ogólnorozwojowe zajęcia SOCATOTS Warszawa uczą nasze dzieci prawidłowych wzorców oraz zapewniają naszym dzieciom zabawę, kontakty z rówieśnikami, poprawienie i nabycie nowych umiejętności.

Agnieszka Sawicka

lekarz pediatra

opinie-zajecia-sportowe-dla-dzieci-Sawa

Jest dużo aktywności ruchowej, ale są też piosenki, a przy okazji nauka kolorów czy cyferek. Jasio jest akurat prawdziwym piłkarzem, więc z dumą pokazuje, jak odbija piłkę podbiciem 🙂 Świetnym pomysłem są zajęcia razem z rodzicem – daje to dziecku prawdziwe poczucie bezpieczeństwa i pozwala wzmacniać relację rodzic – dziecko. Jest to świetna okazja do chwalenia dziecka za jego postępy i sukcesy.

Anna Sawa

mama Jasia, założycielka Bazgroszyt.pl

opinie-zajecia-sportowe-dla-dzieci-Karabasz

Michał bardzo lubi chodzić na zajęcia, ponieważ są one urozmaicone pod względem treningowym, a do tego panuje bardzo miła atmosfera. Muszę przyznać, że jako trener piłki nożnej chciałem bardzo starannie wybrać szkołę piłkarską dla swojego syna ponieważ wiem, że młodego adepta sztuki piłkarskiej należy odpowiednio poprowadzić od najmłodszych lat a to właśnie gwarantuje szkoła SOCATOTS.

Maciej Karabasz

trener piłki nożnej, tata Michała

Chodzimy z 2 dzieci na piłkę i jesteśmy bardzo zadowoleni! Trenerzy są super, fajna zabawa i aktywność fizyczna. Nasze dzieci (2 i 4 lata) bardzo czekają na sobotę na trening

Женя Згода

Mama

Warszawa Ursynów

Kamilla Zdrzałek
E-mail: kamilla.zdrzalek@socatots.pl Numer telefonu: 663 655 535  

socatots-pilka-nozna-dla-dzieci-rodzina

Partnerzy lokalni