Socatots - piłka nożna dla dzieci

Ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci i rodziców inspirowane piłką nożną

Dlaczego Socatots?

SOCATOTS to ogólnorozwojowe zajęcia dla dzieci z aktywnym udziałem rodzica, gdzie piłka nożna stanowi ważny element treningu. To nie tylko zajęcia sportowe, to również nauka cyfr, kolorów, części ciała. Jest to czas wspólnie spędzony w gronie rówieśników na wspólnej zabawie i nauce. Poprzez zabawę rozwijamy nie tylko umiejętności motoryczne i techniczne, ale także nasi mali piłkarze nabierają poczucia własnej wartości i pewności siebie. Nasze zajęcia to nie tylko piłka nożna. Dzięki SOCATOTS dziecko ćwiczy także swoją wytrwałość, koncentrację, pamięć i ogólne zdolności poznawcze.

Zajęcia sportowe dla dzieci Socatots

Piłkarskie Maluszki

SOCATOTS to największa na świecie sieć szkółek piłkarskich dla dzieci oferujących zajęcia ogólnorozwojowe. Prowadzimy zajęcia dla maluchów od 6 miesiąca do 5 roku życia. Nasze spotkania to nie tylko piłka nożna dla dzieci, ale przede wszystkim zajęcia sportowe razem z rodzicami, podczas których uczymy dzieci zamiłowania do aktywnego spędzania czasu.

Więcej niż piłka nożna dla dzieci

socatots-zajecia-ogolnorozwojowe-dla-dzieci

Zajęcia ogólnorozwojowe dla maluszków do 1 roku życia

Nasze zajęcia dla dzieci, które jeszcze nie potrafią chodzić, pomagają w rozwijaniu koordynacji i uczą poprawnych schematów ruchowych. Ponadto skupiamy się na prawidłowym rozwoju dzieci w obszarze społecznym, osobowości, komunikacji, podstaw liczenia oraz mowy.

socatots-zajecia-sportowe-dla-malych-dzieci

Zajęcia sportowe dla dzieci od 1 do 3 lat

W tej grupie wiekowej na zajęciach sportowych dla dzieci podnosimy zdolności fizyczne, zwiększamy koordynację, równowagę i zręczność. Podczas zajęć ruchowych dzieci rozwijają równowagę i odkrywają nowe sposoby panowania nad piłką. W ten sposób maluchy zwiększają kontrolę nad swoim ciałem.

socatots-zajecia-pilkarskie-dla-dzieci

Zajęcia piłkarskie dla dzieci od 3 do 5 lat

Piłka nożna dla dzieci w tej grupie wiekowej bazuje na koordynacji. Dzieci wyrabiają sobie dobre nawyki np. trzymania głowy w górze podczas pracy z piłką, co pozwala im widzieć to, co dzieje się dookoła przy jednoczesnej kontroli piłki. W ramach zajęć ruchowych dla dzieci rozpoczyna się również nauka żonglowania oraz częstsza współpraca z kolegami i koleżankami z grupy.

Sukces i wygrane w zasięgu ręki

Aktywizacja młodzieży poprzez ruch: Ważnym zadaniem, które sobie stawiamy, jest motywowanie młodzieży do ruchu i czynnego udziału w aktywnościach fizycznych, jak również w innych grach indywidualnych i zespołowych. Warto grać i wygrywać!