Socatots Pruszcz Gdański

Piłkarska zabawa dla dziecka i rodzica 🙂

Piłkarskie maluszki

Zajęcia piłkarskie SOCATOTS prowadzone są dla dzieci w wieku od 1 roku do 5 lat przy czynnym udziale rodzica. To doskonały pomysł na wspólne spędzenie aktywnego popołudnia – zabawa dziecka i rodzica połączona z nauką kolorów, liczenia, wykonywania poleceń, a także nabierania pierwszych umiejętności piłkarskich. Zajęcia odbywają się w Katolickiej Niepublicznej Szkole w Pruszczu Gdańsmim przy ul.Dobrowolskiego 11, w nowej sali gimnastycznej . Ćwiczenia prowadzi wieloletni trener Socatots – Paweł Kwiatek.

Zajęcia Socatots w Pruszczu Gdańskim - opinie rodziców

"Zajęcia dla dzieci Socatots to wspaniała forma spędzenia czasu razem z dzieckiem. Niezwykle kreatywne zabawy ruchowe pozwalają na wszechstronny rozwój sprawności fizycznej, także rodziców 🙂 Na zajęciach dzieci uczą się nie tylko gry w piłkę, ale również kolorów czy piosenek. Piotrek cały tydzień czeka na dzień kiedy jedziemy na piłkę. Z każdym tygodniem widzę jakie robi postępy, a docenienie i pochwały trenera to dla niego najlepsza nagroda.  "

Małgorzata

mama Piotrka

"Naszą przygodę z aktywnością w Socatots zaczęliśmy, gdy starszy syn miał dwa lata. Na każdym treningu widać jak dzieciom i trenerowi sprawia radość zabawy z piłką. Zespół Socatots wyróżnia ogromna cierpliwość i szacunek do dzieci oraz do nas jako rodziców. Zaangażowanie, profesjonalne podejście i umiejętności trenera sprawiły, że na zajęcia zapisaliśmy również młodszego syna. Dziękujemy za to, że jesteście i wspieracie rozwój naszych dzieci już 4 rok!"

Rafał

tata Ignasia i Antosia

"Jako trener Socatots i tata dzieci, które uczęszczały na te zajęcia, mogę powiedzieć, że Socatots to coś wyjątkowego - to najlepsze sportowe zajęcia dla dzieci do 5. roku życia. Na  zajęciach obecni są rodzice, którzy aktywnie spędzają czas z dzieckiem, angażują się, bawią razem i  wpływają na rozwój swoich maluchów. Socatots to najlepszy pomysł na pierwsze sportowe kroki dla dzieci."

Paweł Kwiatek

Numer telefonu: 503 746 719  
E-mail: pawel.kwiatek@socatots.pl

socatots-pilka-nozna-dla-dzieci-rodzina

Partnerzy lokalni

sieć kin Helios

portal Trójmiasto.pl

Brazilian Soccer Schools Pruszcz Gdański

Przedszkole Akademia Montessori