Socatots Lublin

Najlepsze zajęcia dla dzieci w wieku 1-5 lat inspirowane piłką nożną w Lublinie!

Piłkarskie maluszki

SOCATOTS to największa na świecie sieć szkółek piłkarskich dla dzieci oferujących zajęcia ogólnorozwojowe, teraz również w Twoim Mieście.
Nasze zajęcia prowadzone są w kilku lokalizacjach na terenie Lublina:
➟CZECHÓW
➟CZUBY
➟KALINA
➟BRONOWICE
➟CENTRUM
Prowadzimy również zajęcia na terenie Lubartowa!
Socatots to nie tylko piłka nożna dla dzieci, ale przede wszystkim zajęcia sportowe, w których rodzice biorą aktywny udział. Dzięki Twojej obecności dziecko czuje się bezpieczne, co daje idealne warunki do rozwoju i nabywaniu nowych umiejętności. Podczas każdych zajęć dzieci nie tylko mają okazję poprawić swoją motorykę, ale również przy fantastycznej zabawie uczą się cyfr, kolorów i części ciała.

Poznaj opinie o sportowych zajęciach dla dzieci SOCATOTS w Moim Mieście

Z całego serca polecam wszystkim rodzicom, a przede wszystkim dzieciakom zajęcia Socatots. To atrakcyjny sposób spędzania czasu dla dziecka i rodzica. Wiktor uczestniczy w zajęciach od 3 roku życia. Każde zajęcia są profesjonalnie przygotowane, a każdy trener jest przesympatyczny. Liczy się dobra zabawa i ruch, a nie umiejętności sportowe dziecka. Zajęcia Socatots to również promowanie zdrowego stylu życia. Syn rozwinął swoją koordynację, motorykę i nauczył się brać udział w zajęciach grupowych. Ma radość z aktywności fizycznej oraz ze spędzania czasu z rówieśnikami. Polecam!

Monika Berej

mama Wiktorka

Chciałabym serdecznie polecić wszystkim rodzicom zajęcia z Socatots! Mój Synek już w wieku niespełna dwóch lat zaczął chodzić na zajęcia i jestem pod wrażeniem jak wiele cennych umiejętności na nich nabywa. Atmosfera w grupie jest przyjazna, ćwiczenia są bardzo proste i przyjemne co sprawia, że każdy z rodzicem jest w stanie je wykonać i może cieszyć się z nowych umiejętności. Mój Synek pięknie się rozwija, ma coraz lepszą kondycję, dobry apetyt. Pani Ania - nasza trenerka - dba o nawodnienie i o to by każde dziecko mogło zadecydować czy chce wykonać ćwiczenie samodzielnie czy z pomocą rodzica 🙂 Gdy mój Syn miewa gorszy humor i nie chce wykonać ćwiczeń zawsze jest to akceptowane i do niczego nie jest zmuszany co sprawia, że na na każde zajęcia przychodzi chętnie, a jak wiadomo niewłaściwe podejście może zawsze dziecko zniechęcić. Z Socatots jest tylko dobra zabawa!

Maria Wielgosz-Matuła

mama Kazia

Jesteśmy po 4 miesiącach zajęć u Państwa przy ul. Paśnikowskiego u trenera Piotrka. Mój syn ma niecałe 2,5 roku, a któregoś dnia bez kontekstu zajęć z piłki powiedział: „Lubię Piotrka”. Na co odpowiedziałam, że też go lubię 😉 Na pewno Państwo wiecie, że dzieci są najbardziej prawdziwe i szczere w swoich opiniach, więc niech to też będzie słowem uznania:) Z wielką przyjemnością chciałabym podkreślić, iż mój syn uwielbia zajęcia z trenerem. Pan prowadzący Piotrek ma ogromne pokłady cierpliwości, energii i uśmiechu. Jestem pod wrażeniem podejścia do dzieci, do rodziców, do trudniejszych sytuacji na sali, do humorów dzieci. Tym bardziej chciałabym bardzo to zaznaczyć, ponieważ doskonale wiem jak dużo empatii oraz zrozumienia trzeba mieć w sobie, by dawać maluchom, to co najlepsze 🙂 Nie ukrywam też z racji doświadczenia zawodowego miałam duże wymagania.

Karolina Budzyńska-Maciocha

mama Aleksandra

Lublin

Patrycja Tarka
E-mail: patrycja.tarka@socatots.pl Numer telefonu: 575 511 525
Biuro
E-mail: lublin@socatots.pl Numer telefonu: 882 19 19 19
Standardy Ochrony Małoletnich

socatots-pilka-nozna-dla-dzieci-rodzina

Partnerzy lokalni