Socatots Częstochowa

Jedyne w swoim rodzaju zajęcia sportowe dla najmłodszych dzieci, inspirowane piłką nożną i prowadzone z aktywnym udziałem rodziców 😀

Piłkarskie Maluszki w Częstochowie

Dołącz do drużyny SOCATOTS Piłkarskie Maluszki Częstochowa! Wypełnij zgłoszenie na pierwszy bezpłatny trening i sam sprawdź, jaka to świetna sportowa zabawa dla Twojego Dziecka i dla Ciebie. SOCATOTS to międzynarodowa sieć ogólnorozwojowych szkółek sportowych dla najmłodszych dzieci. Treningi inspirowane są piłką nożną. W Polsce jesteśmy w 38 miastach, a SOCATOTS Częstochowa to jeden z oddziałów o największym doświadczeniu - działamy tu od 2013 roku, pracując z dziećmi w wieku już od 1 roczku do 6-7 lat. Nasz program jest unikalny: zapewnia dziecku maksymalne poczucie bezpieczeństwa, ponieważ rodzic bierze aktywny udział w treningu. Jesteśmy dostępni w kilku lokalizacjach w naszym mieście, m.in. w Hali Sportowej Częstochowa przy ul. Żużlowej 4 (Zawodzie), w Zespole Szkół Technicznych przy al. Jana Pawła II 126/130 (wjazd od ul. Sikorskiego) oraz w Szkole Podstawowej nr 31 przy ul. PCK 18 (Tysiąclecie). Nasze regularne spotkania to nie tylko świetna ruchowa zabawa - to nieocenione wsparcie rozwoju fizycznego i psychicznego Twojego Dziecka. Sprawdź nas! 😀

Poznaj opinie o sportowych zajęciach dla dzieci SOCATOTS w Częstochowie

Nasz pierwszy rok nie był łatwy, bo mieliśmy trudności z koncentracją i wykonywaniem zadań, ale z zajęć na zajęcia widać było postępy. Bardzo polecam Socatots jako nie tylko trening sportowy, ale także pracę nad koncentracją, zaangażowaniem i dyscypliną. Do tego trenerzy są profesjonalni i potrafią podejść indywidualnie.

Ewa Machura-Guidon

mama Jeremiego

opinie-zajecia-sportowe-dla-dzieci-Sawicka

Rozwój fizyczny i motoryczny dziecka jest tak samo ważny, jak wzrastanie, dojrzewanie, rozwój psychiczny i społeczny. Aktywność ruchowa zmniejsza częstość zaburzeń układu ruchu, otyłości, infekcji układu oddechowego. Ogólnorozwojowe zajęcia SOCATOTS Częstochowa uczą prawidłowych wzorców oraz zapewniają dzieciom zabawę, kontakty z rówieśnikami, poprawienie i nabycie nowych umiejętności.

Agnieszka Sawicka

lekarz pediatra

opinie-zajecia-sportowe-dla-dzieci-Sawa

Jest dużo aktywności ruchowej, ale są też piosenki, a przy okazji nauka kolorów czy cyferek. Jasio jest akurat prawdziwym piłkarzem, więc z dumą pokazuje, jak odbija piłkę podbiciem 🙂 Świetnym pomysłem są zajęcia razem z rodzicem – daje to dziecku prawdziwe poczucie bezpieczeństwa i pozwala wzmacniać relację rodzic – dziecko. Jest to świetna okazja do chwalenia dziecka za jego postępy i sukcesy.

Anna Sawa

mama Jasia, założycielka Bazgroszyt.pl

opinie-zajecia-sportowe-dla-dzieci-Karabasz

Michał bardzo lubi chodzić na zajęcia, ponieważ są one urozmaicone pod względem treningowym, a do tego panuje bardzo miła atmosfera. Muszę przyznać, że jako trener piłki nożnej chciałem bardzo starannie wybrać szkołę piłkarską dla swojego syna ponieważ wiem, że młodego adepta sztuki piłkarskiej należy odpowiednio poprowadzić od najmłodszych lat a to właśnie gwarantuje szkoła SOCATOTS Częstochowa.

Maciej Karabasz

trener piłki nożnej, tata Michała

opinie-zajecia-sportowe-dla-dzieci-Zawadzka

Rozwój w pierwszych latach życia dziecka jest nierozerwalnie związany z doskonaleniem ciała. Uważam zatem, że kluczowe jest, abyśmy jako rodzice stwarzali warunki do pełnego i prawidłowego rozwoju fizycznego naszych dzieci już od najmłodszych lat. Dlatego polecam SOCATOTS Miasto - wartościowe zajęcia dla dzieci i rodziców.

Dorota Zawadzka

psycholog rozwoju człowieka

Córka i syn z radością biegną na każde zajęcia, z dumą prezentują medale zdobyte podczas ćwiczeń. Rozwinęła się ich koordynacja ruchowa i mam nadzieję, że dzięki tym treningom zaszczepimy w nich miłość do sportu. A kadra trenerska jest super!

Katarzyna Kubicka

mama Gabrysi i Eryka

Częstochowa

Katarzyna Wrzalik

E-mail: katarzyna.wrzalik@socatots.pl

Numer telefonu: 509 20 30 70

socatots-pilka-nozna-dla-dzieci-rodzina

Partnerzy lokalni

Hala Sportowa Częstochowa Sp. z o.o.

Zespół Szkół Technicznych w Częstochowie

Dom Oliwy w Częstochowie, Stary Rynek 19/2

Butikowe studio treningowe, Al. NMP 12b, 4 piętro