WIĘCEJ NIŻ ZAJĘCIA PIŁKARSKIE DLA DZIECI

świetne zajęcia ruchowe dla dzieci młodszych

Zajęcia ruchowe dla dzieci do 1 roku życia

Zajęcia ruchowe skupiają się na pomaganiu dzieciom w raczkowaniu i poruszaniu się, przy użyciu odpowiedniego sprzętu i ćwiczeń. W przypadku dzieci niechodzących, ćwiczenia mają na celu rozwijanie koordynacji i wzorów poruszania nogami oraz pomoc w nauce siadania. Dzięki łatwym ćwiczeniom dzieci będą rozwijać równowagę. Głównym celem nie jest piłka nożna dla dzieci, ponieważ metodologia w tej grupie wiekowej skupia się na rozwoju dzieci w obszarze społecznym, osobowości, rozwoju komunikacji, podstaw liczenia, języka, jak również rozwoju fizycznego.

Wychodzimy z założenia, że nigdy nie jest za wcześnie na naukę. Każdy z tych obszarów rozwoju realizowany jest poprzez zabawę i specjalne ćwiczenia. Zajęcia dla maluchów są specjalnie dostosowane dla dzieci pod kątem długości trwania zajęć. Zajęcia są krótsze niż w innych grupach wiekowych. Wynika to z ograniczonych możliwości percepcji dziecka w tym wieku.

proste i wesołe zajęcia dla maluchów z piłką

Zajęcia dla maluchów od 1 do 2 lat

Dzieci umiejące chodzić rozwijają swoje zdolności fizyczne, koordynację, równowagę i zręczność. Przy użyciu podstawowych umiejętności posługiwania się piłką nożną, nabytych w pierwszym etapie ćwiczeń z Socatots, dziecko nauczy się nowych ćwiczeń. Wykorzystując rozwiniętą wcześniej równowagę, dzieci odkryją teraz nowe sposoby kontrolowania piłki w powietrzu. W ten sposób maluchy, podczas zajęć ruchowych z piłką nauczą się kontrolować swoje ciało.

pozwala na więcej niż klub sportowy dla dzieci

Zajęcia z piłką dla dzieci od 3 do 5 lat

Zajęcia z piłką dla tej grupy wiekowej bazują na zdolnościach kontrolowania piłki i koordynacji nabytych w trakcie zajęć w pierwszej i drugiej grupie wiekowej. Dzieci nauczą się wykonywać trudniejsze polecenia, będą uczone wyrabiania sobie dobrych nawyków, np. trzymania głowy w górze podczas pracy z piłką.

Wprowadzane będą proste ćwiczenia piłki nożnej polegające na kontrolowaniu futbolówki w powietrzu, dzieci będą takżę zachęcane do rozwijania zdolności żonglowania. Pracować będą nadal z rodzicami lub opiekunami, jednak będą też miały możliwość współpracy w małych grupach z innymi dziećmi w ramach zajęć ruchowych.

ruchowe dziecięce zmagania czyli zajęcia dla dzieciaków

Brazilian Soccer Schools

Dzieci powyżej 5. roku życia, które chcą kontynuować przygodę z piłką, zapraszam do Brazylijskich Szkół Piłkarskich. Brazylijskie Szkoły Piłkarskie to największa na świecie sieć szkół piłkarskich. Wywodzi się z Wielkiej Brytanii, gdzie z pomocą Uniwersytetu w Leeds powstał program inspirowany Futebol de Salão, brazylijską grą w piłkę nożną na sali, której to dyscyplinie kraj kawy zawdzięcza wielu z najwybitniejszych piłkarzy w historii futbolu – z Pele, Carlosem Alberto, Socratesem, Ronaldo czy Roberto Carlosem na czele.

W Brazylijskich Szkołach Piłkarskich skupiamy się przede wszystkim na rozwoju techniki piłkarskiej. Wierzymy w piękną piłkę nożną, a u jej podstawy leży właśnie technika.

Brazylijskie Szkoły Piłkarskie to doskonały wstęp do profesjonalnej piłki nożnej lub uzupełnienie treningów w akademiach klubów. Przede wszystkim jednak jest to wspaniała przygoda z piłką nożną!

brazylijskie szkółki piłkarskie dziecięce

„Śmiać się często i serdecznie, zdobyć szacunek i sympatię dzieci – to znaczy odnieść sukces.”

[ Ralph Waldo Emerson ]

GALERIA

potrzebujesz klubu sportowego dla swoich dzieci Zajęcia dla maluchów od 6 miesiąca życia
umożliwisz dziecom wstęp na zajęcia ruchowe Zajęcia z piłką dla dzieci dostosowane do wieku dziecka
nie czekaj aby zapisać maluchy na zajęcia Zajęcia sportowe dla dzieci z rówieśnikami
wszystkim maluchom życzymy takich zajęć Maluszki w Akcji!
dziecięce możliwości wzrosną dzięki zajęciom ruchowym Klub sportowy dla dzieci
daj się sprawdzić swoim pociechom w klubie sportowym Zajęcia ruchowe dla dzieci i rodziców

MAGAZYN SOCATOTS

magazyn zawiera tematyke - Nr 2/Jesień 2014

Nr 2/Jesień 2014

magazyn zawiera tematyke - Nr 3/Zima 2014

Nr 3/Zima 2014

magazyn zawiera tematyke - Nr 4/Wiosna 2015

Nr 4/Wiosna 2015

magazyn zawiera tematyke - Nr 5/Lato 2015

Nr 5/Lato 2015